Regularne treningi boksu niosą ze sobą wiele zalet. Podczas ćwiczeń wprawiamy w ruch całe ciało, co wpływa na wymodelowanie sylwetki. Godzinny trening z wykorzystaniem worka bokserskiego to szansa na wzmocnienie mięśni brzucha, pośladków, nóg i ramion, a także możliwość spalenia nawet 800 kalorii.

Poświęcając się systematycznym treningom sportów walki, można osiągnąć satysfakcjonujące wyniki. Poza dobrze wyglądającą sylwetką, poprawia się również kondycja i sprawność fizyczna, a także refleks. Ponadto, poprzez treningi bokserskie łatwo też zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Wzrost siły powoduje poprawę samopoczucia, pozwala pozbyć się złych emocji, a także zbudować pewność siebie. Doskonali się również nasza koncentracja, spostrzegawczość i szybkość reakcji.


W Oh! My Gym pod okiem wykwalifikowanych trenerów nauczysz się nie tylko technik bokserskich, lecz także zaangażowania i pasji do tego sportu.

ZALETY
• wymodelowanie sylwetki
• poprawa kondycji organizmu
• wzrost pewności siebie i komfortu psychicznego
• lepsza koncentracja i spostrzegawczość
• niwelacja stresu i napięcia
• wzmocnienie mięśni

Wybierz opcje

logo-ohmygym-white
trening pokazowy
pakiet miesięczny
pakiet 3- miesięczny

Zapisz się na konsultacje treningową

Igor Zając

Boks

Aktualnie jest czynnie rozwijającym się zawodnikiem MMA. Od najmłodszych lat jest pasjonatem aktywności fizycznej, przez co w trakcie swojej przygody trenował różne style sportów uderzanych. Było to karate, taekwondo, tajski boks oraz boks, na który poświęcił najwięcej czasu. Ogromną przyjemność sprawia mu zarażanie innych ludzi swoją pasją. Zapraszamy wszystkich na treningi boksu, dzięki którym poprawicie swoją kondycję oraz sylwetkę, nabierzecie nowych umiejętności i staniecie się bardziej pewni siebie.

ZAJRZYJ NA NASZEGO INSTAGRAMA

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.