Fizjoterapia

Fizjoteriapia zajmuje się leczeniem i rehabilitacją schorzeń układu ruchu. W naszej siłowni oferujemy profesjonalne usługi, które pomogą Ci zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Służy pomocą i doradztwem, a ich głównym celem jest poprawa Twojej sprawności i jakości życia.

Dlaczego warto skorzystać z usług fizjoterapeuty dla celów treningowych?

Fizjoterapeuta sprawdzi wszelkie dysfunkcje ciała przed rozpoczęciem przygody ze sportem i doradzi najlepsza formę treningu, aby uniknąć kontuzji.

Zaproponuje także, jakie ćwiczenia i na jakim etapie treningu warto wykorzystać dodatkowo, żeby zapobiec urazom.

Jeśli ból lub dyskomfort pojawi się już po jakimś czasie trenowania – znajdzie rozwiązanie łagodzące problem (terapia/masaż). Nie będziesz musiał rezygnować z treningów i aktywnego stylu życia!

Wykonując intensywne treningi zgłoś się do naszego fizjoterapeuty. Pomoże dobrać najlepszą formę regeneracji, dobraną do Twoich warunków treningowych.

 

Wybierz opcje

logo-ohmygym-white
trening pokazowy
pakiet miesięczny
pakiet 3- miesięczny

Zapisz się na konsultacje treningową

Maria Stachów - Dziura

Fizjoterapia

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Jest terapeutą manualnym według Ortopedycznej Terapii Manualnej Kaltenborna- Evjentha, dzięki temu pomaga w bólach kręgosłupa, urazach sportowych oraz bólach mięśni i innych tkanek miękkich powodujących dyskomfort życia. 

W swojej pracy korzysta również z innych metod terapeutycznych, m.in.: PNF, pozwalający na rozwiązywanie między innymi problemów neurologicznych i siłowo-sportowych, MDT McKenzie, Kinesiotaping, FMS. Wykonuje także zabiegi masażu leczniczego, klasycznego oraz relaksacyjnego. Jej działanie polega na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta oraz wykorzystaniu wiedzy zdobytej poprzez liczne kursy i doświadczenia, popartego latami pracy w placówkach medycznych.

 

ZAJRZYJ NA NASZEGO INSTAGRAMA

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.