Pilates to trening mający na celu wzmocnienie mięśni bez ich nadmiernego rozbudowania. Dodatkowo, ćwiczenie pilatesu uelastycznia mięśnie oraz rozciąga i poprawia kondycję mięśni głębokich. Podczas treningów pilatesu pracujemy nad poprawą postawy, obniżeniem poziomu stresu, odciążeniem kręgosłupa i poprawą ogólnego stanu zdrowia.

Poświęcając się systematycznym treningom sportów walki, można osiągnąć satysfakcjonujące wyniki. Poza dobrze wyglądającą sylwetką, poprawia się również kondycja i sprawność fizyczna, a także refleks. Ponadto, poprzez treningi bokserskie łatwo też zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Wzrost siły powoduje poprawę samopoczucia, pozwala pozbyć się złych emocji, a także zbudować pewność siebie. Doskonali się również nasza koncentracja, spostrzegawczość i szybkość reakcji.


W Oh! My Gym pod okiem wykwalifikowanych trenerów nauczysz się nie tylko technik bokserskich, lecz także zaangażowania i pasji do tego sportu.

ZALETY
• wymodelowanie sylwetki
• poprawa kondycji organizmu
• wzrost pewności siebie i komfortu psychicznego
• lepsza koncentracja i spostrzegawczość
• niwelacja stresu i napięcia
• wzmocnienie mięśni

Wybierz opcje

logo-ohmygym-white
trening pokazowy
pakiet miesięczny
pakiet 3- miesięczny

Zapisz się na konsultacje treningową

Zuzanna Zazulin

Pilates

Absolwentka PWSFTviT. Certyfikowany Instruktor Fitness od 2016r. (kończyła kurs Instruktor Basic Aerobik Fitness Trainer AFP). Ma za sobą doświadczenie w pracy w klubach fitness, a od 2017 r. prowadzi autorski cykl zajęć „Rusz się z kanapy” w ramach projektu Otwarta Rampa. Od ogłoszenia pandemii w marcu 2020 również online. Sprawdź mój kanał na youtubie

Sport to dla niej to przede wszystkim pasja, sposób na poprawę jakości życia i radzenie sobie z negatywnymi emocjami. Jest wierna przekonaniu: „Zrób trening – wypoć stres – nakarm mózg endorfinami!” i zaraża nim każdego, kto przychodzi na jej zajęcia.

ZAJRZYJ NA NASZEGO INSTAGRAMA

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.